Коронавірусна інфекція (COVID-19)

Пік COVID-19 в Україні прогнозується на 14-15 квітня

Про це під час брифінгу 4 квітня повідомив заступник Міністра охорони здоров’я України, Головний державний санітарний лікар України та керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня Віктор Ляшко.

08:25:24 06.04.2020

Українці забезпечені харчами й жодної нестачі не буде – Президент України

На традиційній селекторній нараді щодо боротьби з поширенням коронавірусу Президент України Володимир Зеленський заслухав інформацію про стан діяльності та напрямки роботи економічних секторів, особливо важливих для країни під час епідемії коронавірусу.

08:21:39 06.04.2020

Роз'яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

Прийняті Постановою №211 нові норми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України надає  роз’яснення щодо найбільш поширених запитань.

09:38:08 05.04.2020

3 квітня в регіони буде відправлено понад 2 тис. упаковок “Плаквенілу”, який використовується при лікуванні коронавірусу

У п’ятницю, 3 квітня, в регіони України буде відправлено 2250 упаковок препарату “Плаквеніл”, який застосовують при важких та вкрай важких формах коронавірусної хвороби.

09:36:13 03.04.2020