Вільнянська міська громада
Запорізька область, Запорізький район

Коронавірусна інфекція (COVID-19)

П’ять тисяч педагогів пройшли курс «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів»

У межах ініціативи Президента України Володимира Зеленського щодо цифрової трансформації держави за 72 години було розроблено курс «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів». Онлайн-курс містить шість відеороликів.

08:24:08 25.03.2020

Володимир Зеленський закликав глав церков проводити богослужіння онлайн

Президент України Володимир Зеленський закликав глав церков усіх конфесій проводити богослужіння без присутності вірян, аби не створювати скупчення людей і тим самим не сприяти поширенню коронавірусу.

08:28:47 24.03.2020

ПЛР-тести для виявлення коронавірусу будуть доправлені в лабораторії по всій країні до кінця понеділка

Україна забезпечена тестами для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) з виявлення коронавірусної інфекції більш ніж на 10 днів. На поточному тижні відбудеться ще декілька поставок у країну тестів і медичних засобів.

20:13:16 23.03.2020