У Вільнянську відкрито пам'ятник Кобзарю

Дата: 22.09.2019 10:55

20 вересня 2019 року у Вільнянську на теріторії парку ім. Т.Г. Шевченка було урочісто відкрито пам'ятник Кобзарю, який виготували у Харькові, а приватний підприємець Воротник О. допоміг установити пам'ятник у нашому місті.
На святі були присутні учні шкіл, меканці міста, представники установ та організацій, депутатський корпус міської ради на чолі с головою міськради Мусієнко Н.О., голова Вільнянської РДА Іванов Д.І., голова райради Салякін А.О., начальник відділу освіти та культури Лук'янчук О.П., депутат облради Супруненко А.Г., депутат облради Кирков О.Ф., народнний депутат України 7-го скликання Дудка О.І., настоятель Свято-Володимирского храму - протоієрей В'ячеслав.
Після того як усі бажаючі промовили урочисті речі, протоієрей В'ячеслав осв'ятив пам'ятник Тарасу Шевченку. Потім присутні поклали квіти до підніжжя Великому Кобзарю.

Фото альбом