На Запоріжжі ще одне місто визнали карантинною зоною

Дата: 14.04.2020 13:56

На позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області разом зі штабом по боротьбі з коронавірусом було наказано визнати територію Енергодару карантинною зоною.

У зв’язку з тим, що у місті розповсюджується хвороба, наразі вже виявлено 4 випадки, серед яких двоє, це працівники атомної електростанції, комісією було вирішено ввести додаткові обмеження щодо пересування місцевих мешканців, обмеження виїзду та в’їзду. Крім того усім працівникам АЕС повинні зробити тести на наявність "азійської" хвороби.

Наразі в Енергодарі вивчаються контакти захворілих та проводиться дезінфекція. Відомо, що двоє інфікованих доправлені у Дніпроруднівську інфекційну лікарню.