Дата: 28.04.2020 08:06

Фото без опису25 квітня 2020 року виповнилося 90 років жительці міста Вільнянськ Воробйовій Галині Іванівні.
За плечима у неї – дивовижна історія життя. Народилася Галина Іванівна у м. Вільнянську. В 16 років розпочала свій трудовий шлях бухгалтером на заводі ім. Шевченка, пізніше стала головним касиром заводу. В п’ятдесят п’ять років вийшла на пенсію . Була депутатом Вільнянської міської ради. За цей довгий час пережила чимало, все своє життя присвятили сім’ї та роботі, має за плечима понад 40 років загального стажу. За баготорічну, бездоганну працю нагороджена Медаллю «Ветеран праці».

Має доньку, сина, 3-ох онуків та 2-ох правнуків.
Живе ювілярка в сім’ї сина, оточена піклуванням і турботою дітей та онуків.
У свій день народження Галина Іванівна отримала теплі вітання від міського голови Наталі Мусієнко.
З побажаннями міцного здоров’я, миру та довгих років життя від міської ради ювілярці було вручено квіти, вітальну адресу та грошову винагороду.