Про визначення місць  для  розміщення  матеріалів передвиборної агітації на  території м.Вільнянська до місцевих  виборів 2020 року

Дата: 07.09.2020 12:25

ВІЛЬНЯНСЬКА  МІСЬКА  РАДА
ЗАПОРІЗЬКОЇ  ОБЛАСТІ
В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я

13 серпня 2020 року                                                                    № 79

Про визначення місць  для  розміщення  матеріалів передвиборної агітації
на  території м.Вільнянська до місцевих  виборів 2020 року

Керуючись статтею  42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  відповідно до  частини  третьої статті 53 Виборчого  Кодексу України, для забезпечення порядку на території міста під час проведення передвиборчої  компанії місцевих  виборів  25 жовтня 2020 року, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити суб’єктам виборчого процесу розміщення друкованих агітаційних матеріалів : плакатів, стендів, листівок та інших (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами)  на території м.Вільнянськана спеціально обладнаних щитах та дошках інформації :

•  по пров.Гнаровської  (поруч магазинами «Люкс»  та «Оптика»);
  •  по вул.Горького  ( поруч з магазином «Шериф»);
  •  по  вул.Бочарова  (поруч з будівлями  №4 і № 15);
  •  ао пров.Ціолковського  ( поруч з аптекою);
  •  по пров.Торговому  (поруч з магазинами «Глобус» та   «АТБ маркет»);
  •  по вул.Зачиняєва ( поруч з аптекою  та поруч з будівлею «Ощадбанку»);
  •  по вул.Шевченка (біля  входу  до  міського ринку і поруч  з столярною майстернею ПП «Юна»);
  •  на вул.Соборній  ( вісім піларів  поруч з зупиночними комплексами);
  •  безпосередньо на виборчих  дільницях міста;

2. Додаткові дозволи  на  розміщення щитів і об’єктів малих архітектурних форм для розміщення друкованих агітаційних матеріалів  на території м.Вільнянська надаються за індивідуальними поданнями і узгоджуються  з міським головою та  начальником  відділу архітектури і містобудування  виконавчого комітету Вільнянської  міської  ради.

3. Заборонити розміщення друкованих агітаційних матеріалів  на території м.Вільнянська в невизначених місцях , у тому числі : на будівлях, опорах лінії електромережі, деревах, парканах, в під’їздах  багатоповерхових житлових будинків.

4. За порушення вимог цього рішення  до керівників районних осередків партій та осіб, які безпосередньо займаються розповсюдженням друкованих агітаційних матеріалів,  застосовувати  заходи адміністративного стягнення,  згідно з чинним законодавством.

5. Дане рішення довести до відому населення міста через  засоби масової інформації,  керівників районних осередків партій  та блоків  ознайомити з ним особисто, під підпис.

6. Контроль за виконанням  рішення залишаю за собою.

Міський   голова                                                       Наталя  МУСІЄНКО