76-а річниця визволення України від німецьких загарбників

Дата: 28.10.2020 10:42

У нашому календарі є не мало дат, які нагадують нам про ті далекі роки. Кожне наше місто чи містечко, регіон мають пам’ять про цю страшну війну. День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня.  В День визволення України від фашистських загарбників ми із сумом і гіркотою згадуємо про події Другої світової війни, які мали трагічні наслідки для кожної української родини. Подвиг ветеранів тієї війни є еталоном мужності та патріотизму. І, скільки б не минуло часу, ми завжди пам’ятатимемо,  якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю.        У м.Вільнянську, з нагоди 76-ї річниці визволення України, на знак пошани та вдячності, увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні - вшанували пам’ять загиблих героїв та жертв нацизму. Міський  голова Наталя Мусієнко взяла участь у церемонії покладання квітів до Меморіалу Слави, пам’ятників, пам’ятних знаків та братських могил. Пам’ять воїнів-визволителів вшанували хвилиною мовчання.