З Днем працівників сільського господарства

Дата: 13.11.2020 16:02

Шановні  працівники  сільського господарства!

Щиросердечно вітаю вас з професійним святом. Адже сільське господарство завжди відігравало та відіграє важливу роль у житті кожної людини.

Це свято об’єднує всіх, хто живе і працює на землі, тих, хто не покладаючи рук, не дивлячись на численні труднощі, займається розведенням і вирощуванням худоби, посівами, рослинництвом.

Незважаючи на негаразди, складні погодні умови, ви робите все, аби вчасно посіяти, доглянути, зібрати вирощений урожай. Від результатів вашої праці багато в чому залежить життєвий рівень, здоров’я і зростання добробуту наших людей. Дякуємо вам за самовіддану працю, хліборобську мудрість, вагомий внесок у зміцнення економіки країни.

У переддень професійного свята, від усієї душі бажаю всім працівникам і ветеранам сільського господарства міцного здоров’я, щастя, благополуччя, достатку. Нехай рідше втручається у ваші плани нестабільна погода, нехай більше буде в житті приводів для радості і гордості за результати своєї праці!

З  повагою,  Наталя Мусієнко