Профорієнтир в Новогупалівському НВК

Дата: 24.02.2021 09:21

В рамках Місячника профорієнтації «Професійний орієнтир» 19 лютого 2021 року фахівцями Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості було проведено виїзний профорієнтаційний захід під назвою «Місто майстрів» для учнів 8 – 11 класів Новогупалівського навчально-виховного комплексу. Основна мета поїздки – це формування у молоді правильного вибору життєвого шляху. В ході заходу обговорювалась формула вибору професії та подолання бар’єрів на шляху професійного визначення. Діти мандрували районами міста та змагались в знанні професій, у вправі «Крокодил», «Відгадай професію та малювали місто майстрів майбутнього. Запропоновані завдання спонукали їх бути активними та додали гарного настрою.