Аутизм - це не вирок!

Дата: 31.03.2021 14:59

Напередодні Всесвітнього дня розповсюдження інформаціїї про проблеми аутизму, який відзначений у календарі 2 квітня, у КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» (надання соціальних послуг) відбулася зустріч з батьками дітей з особливими потребами.

Обговорювали питання щодо хвороби дітей з аутизмом, методи виховання та розвитку, а також подальше відвідування дітьми з інвалідністю територіального центру після 18 років.  Дані питання освітили реабілітолог центру Катерина Сизоненко та психолог Ілона Остапенко. На зустрічі були присутні міський голова Наталя Мусієнко, секретар Вільнянського міського голови Світлана Шраменко та директор КУ «ТЦСО» Вільнянської міської ради Вікторія Щедрова.

Також був підготовлений інформаційний куточок, у якому  поради батькам дітей з аутизмом та пам’ятки, що аутизм - це не вирок! Вільнянська міська рада завжди піклується та переймається проблемами дітей з інвалідністю.

Підготувала: Вікторія Верещага