Коронавірусна інфекція (COVID-19)

Протокол позачергового розширенного засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

09:04:28 20.03.2020

В Україні буде запущено інтерактивну мапу про ситуацію в лікарнях щодо COVID-19

Найближчим часом МОЗ України запустить інтерактивну мапу, де в онлайн-режимі можна буде побачити, як звільняються ліжка та перепрофільовуються лікарні в країні. Вони, у першу чергу, будуть приймати хворих на COVID-19.

08:25:29 20.03.2020

Ілля Ємець посилює співпрацю МОЗ з фармацевтичним бізнесом, щоб ефективніше протистояти коронавірусу

Міністр охорони здоров’я Ілля Ємець налаштований посилювати співпрацю Уряду та фармацевтичних компаній задля боротьби з коронавірусом. Зокрема це стосується спрощення процедури реєстрації  антисептичних та стерилізуючих засобів, необхідних для дезінфекції.

08:24:43 20.03.2020

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)

12:50:43 19.03.2020

В Україні станом на вечір 18.03.2020 лабораторно підтверджено 16 випадків захворювання на COVID-19

За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано 16 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (2), Донецька (1) області та м. Київ (2).

10:19:33 19.03.2020